Trænere i TPI Håndbold

Lars Beck-Hald

U4 Boldleg Træner

28 95 12 79

larshald18@gmail.com

Johannes Gemal

U4 Boldleg Ungtræner

Emil Bay

U4 Boldleg Ungtræner

Karoline Rettig

U6 Mix Træner

60 21 88 50

karoline.rettig@hotmail.com

Ane Sandal

U6 Mix Træner

51 51 03 35

ane.sandal@gmail.com

Malthe Hein

U6 Mix Ungtræner

Nikolaj Andersen

U6 Mix Ungtræner

Nicolaj Nielsen

U6 Mix Ungtræner

Karoline Rettig

U7 Mix Træner

60 21 88 50

karoline.rettig@hotmail.com

Hans Mårtensen

U7 Mix Træner

Ane Sandal

U7 Mix Træner

Karoline Rettig

U8 Mix Træner

60 21 88 50

karoline.rettig@hotmail.com

Amalie Stendemose

U8 Mix Træner

Naja Larsen

U8 Mix Træner

Gitte Egholm

U9 Pige Træner

22 33 32 01

gitteegholm@me.com

Mette Pedersen

U9 Drenge Træner

29 90 90 91

mettemariap@hotmail.dk

Signe Hein

U9 Drenge Træner

29 16 92 38

Ulrik Larsen

U11 Pige Træner

50 48 80 07

ulrik.victor@hotmail.com

Morten Helmer-Mikkelsen

U11 Pige Træner

20 27 49 16

mhm0806@gmail.com

Linda Baagøe

U11 Pige Træner

23 81 19 49

lindabaagoe@gmail.com

Line Jensen

U11 Pige Ungtræner

Charlotte Lund Johansen

U11 Pige Administrator

Thomas Spenner

U11 Drenge Træner

21 66 05 26

thomas@spenner.eu

Lene Libak

U11 Drenge Træner

lenelibak@hotmail.com

Camilla Bergholdt

U11 Drenge Træner

50 57 32 68

cdsoerensen@hotmail.com

Josefine Vahlberg

U13 Pige Træner

93 86 26 83

jgvahl@hotmail.com

Cecilie Kjærsgaard

U13 Pige Træner

28 18 11 12

cecilie-kjaersgaard@hotmail.com

Amalie Saysette

U13 Pige Træner

29 91 78 92

amaliesaysette@gmail.com

Simon Østerberg

U13 Drenge Træner

50 49 81 89

tif.maalmand@hotmail.com

Martin Bønløkke

U13 Drenge Træner

20 29 10 35

martin-boenloekke@live.dk

Cecilie Jensen

U13 Drenge Træner

Sofie Andersen

U13 Drenge Træner

Mick Wiendel

U15 Pige Træner

27 18 14 83

mickwiendel@gmail.com

Nicolaj Andersen

U15 Drenge Træner

23 27 23 14

nicolaj.pa@gmail.com

André List

U15 Drenge Træner

andre.h.list@gmail.com

Magnus Budweg

U15 Drenge Træner

21 74 59 42

larsenmagnus@live.dk

Ulla Hein Pedersen

U15 Drenge Administrator

26 43 73 01

heinpedersen@webspeed.dk

Pernille Rosenfeldt

U17 Pige Træner

51 89 54 74

p_tulle@hotmail.com

Mette Pedersen

U17 Pige Træner

29 90 90 91

mettemariap@hotmail.dk

Finn Mikkelsen

U17 Pige Administrator

Martin Bønløkke

U19 Pige Træner

20 29 10 35

martin-boenloekke@live.dk

Gitte Karmark

2. Division Damer Cheftræner

28 83 36 88

gitte@fredericiateater.dk

Henrik Jørgensen

2. Division Damer Assistenttræner

Mickey Aaskov

3. Division Damer Cheftræner

29 60 53 06

aaskov22@hotmail.com

Mette T. Hansen

3. Divisions Damer Assistenttræner

Sanne Gjørup Rytter

Serie 2 Damer Ansvarlig

26 71 46 68

sanne_511@live.dk

Henrik "Cargo" Pedersen

Serie 3 Dame Træner

23 96 67 66

henrikp1971@gmail.com

Mathias Guldmann

3. Division Herre Cheftræner

60 15 06 76

m_guldmann@hotmail.com

Flemming Chrone

3. Division Herre Team Manager

20 43 40 50

fcr@kildemoes.dk

Lars Trankjær

3. Division Herre Holdleder

26 84 21 31

larst51@gmail.com

Henrik Knudsen

Serie 1 Herre Træner

28 73 28 04

maddog@saxonet.dk

Peter Rask

Serie 1 Herre Assistenttræner

40 17 28 11

syd-consult@nal-net.dk

Mogens Ferslev

Serie 3 Herre, 1 Ansvarlig

22 67 22 77

mferslev@gmail.com

Jacob Morsø

Serie 3 Herre, 2 Ansvarlig

22 57 51 72

jacobmh711@hotmail.com